Gonisa 36

Тоа е повеќенаменска количка која се користи за бришење прашина, собирање отпад, чистење на подот и чистење на површините. 

Опис

Технички детали: 

  • Изработена од висококвалитетен рециклиран полипропиленски кополимер кој е сертифициран еколошки производ и целосно може да се рециклира.
  • Силна пластична основа за потпора и носење различни алатки на неа и избегнување на непријатно капење на подот додека го чистите
  • Држач за вреќа за ѓубре од 2x60L или 120L со ергономска шипка. Ако го отстраните сеператорот во подлогата за ѓубре, 2x60L би биле 120L
  • 2x цврсти пластични послужавници за потпирање и носење различни алатки на него и избегнување на непријатно капење на подот додека го чистите.
  • 4 кофи x6L со сиво тело само рачки во црвена, сина жолта и зелена боја за да се одвојат различните хемиски раствори, алатки и опрема за чистење што се користат
  • Сиви кофи од 18 L само рачки во црвена и сина боја што овозможуваат да се одвои растворот за чистење од водата за плакнење за подобри резултати при чистењето и хигиена, заштеда на вода, раствор за чистење и време на работа и следствено, минимален напор на операторот.
  • Силен и регуларен Down-Press Wringer цедач на крпи
  • 1 x Држач за рачка за џогер и 1 x Држач за рамка за џогер.

Brand

Bayersan

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gonisa 36”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 − eighteen =